Page Index Toggle Pages: 1 [2] 3 
Topic Tools
Very Hot Topic (More than 25 Replies) Turkish (Read 22,378 times)
bedir
YaBB Newcomer
*

Re: Turkish
Reply #15 - Sep 27th, 2006 at 1:04am
Post Tools
yabb 2.1 Türkçe dil paketini yükleyen varsa indirme linki verebilirmi arkadaşlar. Bi şekilde birbirimize ulaştıralım.
isgaldeyim@yahoo.com mailimede atabilirsiniz link vermek sorun oluşturursa.
Teşekkürler

Back to top

IP Logged

Burak
YaBB Newcomer
*

Reply #16 - Oct 3rd, 2006 at 4:22pm
Post Tools
beyler şimdi kimse 2.1 versiyonun türkçe dil paketi yokmu???
Birde ben birşey sorcam..şimdi ben bunu kendimde türkçeye çeviririm fakat çevirdiğimde ı harfi ş harfi falan bi ilginç oluo.Sanırım ISO 8859-9 olmadığı için...Şimdi ben bunu nasıl yapcam?? yani nerden? yardımcı olabilirmisiniz...
Bu arada sitem bu

Back to top
IP Logged

bedir
YaBB Newcomer
*

Reply #17 - Oct 9th, 2006 at 12:36am
Post Tools
Arkadaşım buralarda kendini harab etme benim gibi. Burdan hayır çıkacağını umma sakın. Türk moderatör bile yok burda, birbirimize yardımcı olacazda bunlarda işine bakacak. Yok öyle yağma. Kaç milyonluk ülkeyiz biz ve dünyanın heryerindeyiz. Böyle bi hizmet veriyorlar ama teknik destek vermiyorlar. Ben Türkçeye çevirdim ama ingilizce hali emin ol daha güzeldi. Harfler felan tuhaf tuhaf çıkıyor bi sürü hikaye işte. Sen Ph... ile başlayan forumdan şaşma, kendinide fazla yorma derim ben. İlerde sende benim gibi boşa uğraştığını anlayacaksın. Kolay gele

Back to top

IP Logged

BaskaN
YaBB Newcomer
*

Reply #18 - Oct 28th, 2006 at 1:47pm
Post Tools
      Arkadaşlar işler ve özel hayatımdan gecikmeler oldu www.yabb.gen.tr olarak dil paketini tamamladık sitemizde üyelik tekrar açıldı yarın dil paketi herkeze vereceğiz. Sizlerin yardımı ile hataları ve eksiklikleri gidereceğiz. Tamamen türkçe destek alabileceksiniz. Burada dil dosyasını yayınlamayacağız çünkü site yöneticileri türkçe forum açmaya yanaşmıyorlar..

Tüm Yabb forumcuları aramıza bekliyoruz.

Yabb Turkiye&& Destek & Bilgi Bankası&&http://www.yabb.gen.tr&&;
Back to top

IP Logged

iskelet
YaBB Newcomer
*

Reply #19 - Nov 7th, 2006 at 3:09pm
Post Tools
arkadaşlar yabb gerçekten güzel diyebileceğim bir sistem. şimdilik öss hazırlıktan dolayı fazla destek veremeyebilirim ama bu forumun türkiyede iyi destek göreceğini düşünüyorum. mümkün olan en yakın zamanda en iyi şekilde destek sunacağız inşallah. şimdilik arkadaşlar mevcut düzende idare etmeye çalışsınlar. belki gecikirim ama dönüşüm muhteşem olur Wink öss belasından kurtulayım yeter...

Back to top

IP Logged

BaskaN
YaBB Newcomer
*

Reply #20 - Nov 7th, 2006 at 4:43pm
Post Tools

Evet ilk post'un gayet iyi Smiley

iskelet wrote on Nov 7th, 2006 at 3:09pm:
arkadaşlar yabb gerçekten güzel diyebileceğim bir sistem. şimdilik öss hazırlıktan dolayı fazla destek veremeyebilirim ama bu forumun türkiyede iyi destek göreceğini düşünüyorum. mümkün olan en yakın zamanda en iyi şekilde destek sunacağız inşallah. şimdilik arkadaşlar mevcut düzende idare etmeye çalışsınlar. belki gecikirim ama dönüşüm muhteşem olur Wink öss belasından kurtulayım yeter...

Yabb Turkiye&& Destek & Bilgi Bankası&&http://www.yabb.gen.tr&&;
Back to top

IP Logged

iskelet
YaBB Newcomer
*

Reply #21 - Nov 9th, 2006 at 12:56pm
Post Tools
ya gerçekten sistem hoşuma gitti. perl kullanan bir forum hiç kullanmadım daha önce. şu an kendi sitem de php ama bu scriptin tek eksiği tanınmaması. aklımdan çok güzel şeyler geçiyor. sadece ayıracak vaktim kısıtlı. bu yüzden biraz gecikebilir ama inşallah en güzel şekilde yararlanmasını sağlayacaz milletimizin. yabb.gen.tr iyi olabilir zamanla ama bence türkçe destek önce bu sitede başlamalıydı. umarım herşey güzel olur. ben localhostumda ufak editler deniyorum şimdilik. az da olsa perl öğrenmeyi de deniyorum. yabbnin eksik olduğunu düşündüğüm tek bölümü templates bölümü. admin panelde çok kısıtlı kalınmış. ona da bi çare bulursak müthiş işler yapabiliriz bu scriptle. şimdilik ayrılıyorum uzun süreliğine. ama dönüşüm muhteşen olacak. yabb kullananlar destek yetersizliğinden sakın sistem değiştirmesin. php forumlar çok yaygın da olsa yabb çok iyi bir script. türkçe destek tam anlamıyla verilince bunun farkına herkes varacak. herkese iyi çalışmalar. kolay gelsin...

Back to top

IP Logged

iskelet
YaBB Newcomer
*

Reply #22 - Nov 9th, 2006 at 1:01pm
Post Tools
Burak wrote on Oct 3rd, 2006 at 4:22pm:
beyler şimdi kimse 2.1 versiyonun türkçe dil paketi yokmu???
Birde ben birşey sorcam..şimdi ben bunu kendimde türkçeye çeviririm fakat çevirdiğimde ı harfi ş harfi falan bi ilginç oluo.Sanırım ISO 8859-9 olmadığı için...Şimdi ben bunu nasıl yapcam?? yani nerden? yardımcı olabilirmisiniz...
Bu arada sitem bu

bunu main.pl ve admin.pl dosyalarındaki charsetleri iso-8859-9 yaparak düzeltebilirsin.

Back to top

IP Logged

Burak
YaBB Newcomer
*

Reply #23 - Dec 4th, 2006 at 10:32pm
Post Tools
valla ben bütün herşeyi hallettim arkadaşlar...

www.nokthakom.com/forum buyrunuz bakınız Cheesy

şimdi yabb 2.2'yi bekliyorum Cheesy

Back to top
IP Logged

McDuff
YaBB Newcomer
*

Reply #24 - Mar 28th, 2007 at 7:43am
Post Tools
i see in your forum, that the translation is ready (at least the user's interface). is it possible to make it available for others? sadly, i don't speak turkish, but i know that users of my forums do.
so please, post a link where to download the turkish languagepack.

Back to top
IP Logged

<<< OgReBuRaK >>>
YaBB Newcomer
*

Reply #25 - May 9th, 2007 at 4:45pm
Post Tools
Dear Friends, [Please look at BaSKaN!! Cheesy]

We want the turkish pack! the 2.1!!! Cheesy Pls give us from here. So we can use it in our sites!!! Cheesy

Türkçesi,
Yaa beyler 2. in türkçe pak. burdan gönderin bzde sitemize koyalım.

Back to top

IP Logged

isamese
YaBB Newcomer
*

Reply #26 - May 23rd, 2007 at 9:59am
Post Tools
Arkaslar yabanin tam bi turkcesi yokmu kimsede

Back to top

IP Logged

GrafiXer
YaBB Newcomer
*

Reply #27 - Jul 10th, 2007 at 10:31pm
Post Tools
Anlaşılan TR paketi daha yok. Bana 24 saat verin. yarına TR dil paketini buraya koymaya çalışacağım.  Roll Eyes

---------------------

It looks There is no Turkish Language pack. I will translate it in 1-2 day.

Coming soon  Roll Eyes

Back to top

IP Logged

Zeki
YaBB Newcomer
*

Reply #28 - Dec 4th, 2007 at 6:45am
Post Tools
Yabb Türkçe dil paketini bana e-mail gönderebilirmisiniz?
zekiankara@gmail.com
Teşekkürler.... Smiley Grin

Back to top

IP Logged

eumerr
YaBB Newcomer
*

Reply #29 - Dec 15th, 2007 at 2:39am
Post Tools
Türkçe dil paketini isteyen arkadaşlar bana PM atsın. Yardımcı olurum Wink

Back to top