Page Index Toggle Pages: [1] 2 3 ... 6
Topic Tools
Very Hot Topic (More than 25 Replies) Polish (Read 49,983 times)
Jet Li
Legacy Dev Team
Development Team

Polish
May 10th, 2007 at 1:35pm
Post Tools
Discuss the Polishlanguage packs here.

PM me for YaBB Installation Service
Back to top
WWWGTalkFacebook  
IP Logged

Andrzej
YaBB Newcomer
*

polish language pack
Reply #1 - May 10th, 2007 at 11:08am
Post Tools
Hi all. This is the polish language pack. Buttons, however, are not yet translated. This will be done as soon as possible Smiley
Regards,
Andrzej
Edited:
usunąłem stary załącznik, w którym przyciski nie były spolszczone
« Last Edit: May 10th, 2007 at 3:23pm by Andrzej »  

If you wait, all that happens is that you get older.
Back to top

IP Logged

Andrzej
YaBB Newcomer
*

Re: Polish
Reply #2 - May 10th, 2007 at 3:20pm
Post Tools
Done! All graphics are translated. Thanks Jet Li for the blank buttons!
Wersja całkowicie spolszczona, łącznie z przyciskami. Wykorzystano grafikę autorstwa Jet Li.
« Last Edit: May 10th, 2007 at 3:22pm by Andrzej »  

Polish_YaBB_2_1_001.zip (Attachment deleted)

Back to top

IP Logged

Andrzej
YaBB Newcomer
*

Pakiet do wersji 2.2
Reply #3 - Nov 24th, 2007 at 3:56pm
Post Tools
Polski pakiet językowy do wersji 2.2 jest właśnie przygotowywany.
Przewidywany termin udostępnienia po przetestowaniu: 30.11.07
Pozdrawiam.

Back to top

IP Logged

Nimdas
YaBB Newcomer
*

Reply #4 - Nov 25th, 2007 at 12:38am
Post Tools
A moze bylaby szansa udostepnic linka do wersji testowej? Przy okazji inne osoby mialyby okazje pomoc chociaz w tym ostatnim etapie.

Back to top

IP Logged

Andrzej
YaBB Newcomer
*

Reply #5 - Nov 25th, 2007 at 9:18pm
Post Tools
Link niepotrzebny, jako że jutro wieczorem wrzucę tu tę paczkę i poproszę o przetestowanie  Wink

Back to top

IP Logged

Nimdas
YaBB Newcomer
*

Reply #6 - Nov 25th, 2007 at 10:41pm
Post Tools
dzieki. polonizacja dla wersji 2.1 to byl kawal dobrej roboty! na pewno zas  tak bedzie  Cool

Back to top

IP Logged

Andrzej
YaBB Newcomer
*

Done!
Reply #7 - Nov 26th, 2007 at 6:56pm
Post Tools
Panie i Panowie, z przyjemnością udostępniam polską wersję językową do najnowszej wersji forum  Smiley
Starałem się poprawić w niej ewidentne pomyłki z wersji 2.1 i wykorzystać doświadczenie z kilkunastomiesięcznej eksploatacji forum do, mam nadzieję, w miarę sensownego przełożenia kolejnych funkcji.
Zwracam uwagę, że rzadko używane fiuczersy  Wink mogą nie być dostatecznie dobrze przetłumaczone, gdyż koledzy deweloperzy wciąż zaskakują mnie swoją inwencją literacką   Grin
W przypadku zauważenia błędów, dziwnych połączeń słów albo szczególnie rażących czy niezrozumiałych zwrotów, ewentualnie propozycji zmian przełożenia - proszę o PW, wiadomość na forum albo na e-mail.

Życzę przyjemnego korzystania z nowego tłumaczenia nowej wersji forum (2.2), czyli jak mawiają Francuzi: enjoy!  Wink

Polish_YaBB_2_2_001.zip (Attachment deleted)

Back to top

IP Logged

Nimdas
YaBB Newcomer
*

Reply #8 - Nov 27th, 2007 at 3:14am
Post Tools
Thank You!  Cool Great works  Cool  Cheesy

W Menu Czynnosci okresowe -> Ustawienia techniczne |-> Konserwacja 
Ustawienia techniczne  |-> Ust. konserwacji

W glownym Menu Podtrzymanie sesji |-> Odnowienie sesji [ewentualnie: Odświeżenie sesji]

Uwierzytelnie nie powiodło się. Wylogowano. |-> Uwierzytelnie zakończone niepowodzeniem. Zostałeś wylogowany. [brzmi bardziej ludzko Wink ]

Moze to bedzie lepsze.
Pozdrowienia  Smiley
« Last Edit: Nov 27th, 2007 at 5:51am by Nimdas »  
Back to top

IP Logged

Andrzej
YaBB Newcomer
*

Reply #9 - Nov 27th, 2007 at 7:28am
Post Tools
Nimdas wrote on Nov 27th, 2007 at 3:14am:
Uwierzytelnie nie powiodło się. Wylogowano. |-> Uwierzytelnie zakończone niepowodzeniem. Zostałeś wylogowany. [brzmi bardziej ludzko Wink ]

No właśnie. A co jeśli nie powiodło się kobiecie?  Cheesy
Nasz piękny język niestety rozróżnia płci. Stąd "wylogowano", które jest pod tym względem "neutralne". Tam gdzie to możliwe starałem się używać tego typu zwrotów. W innych miejscach zostają konstrukcje typu "zostałeś(aś)". W każdym razie IMHO pozostawianie zwrotów skierowanych tylko do mężczyzn jest już IMHO niepoprawne politycznie   Smiley
Chętnie poznam więcej opinii na temat tego co bardziej sie podoba  Wink
Dzięki za uwagę!

P.S.
Przy okazji - pytanie o błąd, o którym pisałem tutaj.
Błąd pojawia się u mnie nieregularnie, dlatego jest wybitnie denerwujący. Niektórzy, podkreślam niektórzy użytkownicy nie mogą wysłać PW bo... nie mają pliku skrzynki dla wychodzących. Oczywiście można ten plik założyć "ręcznie" ale z pewnością nie tędy droga i nie o to nam, adminom, chodzi Smiley
Chętnie przeczytam, czy komuś również zdarza się tego typu błąd, a jeśłi tak to w jakich okolicznościach.
PS2.
Pojawiający się stale, ciągle w tym samym momencie błąd 500, może być spowodowany błędem w pliku z tłumaczeniem. Dlatego w takiej sytuacji najlepiej zmienić język forum na angielski i sprawdzić czy błąd występuje nadal. Jeśli nie - proszę o info o błędzie i o tym w którym momencie się pojawia. Jeśli błąd nie znika po zmianie języka - nie jest spowodowany tłumaczeniem.
« Last Edit: Nov 27th, 2007 at 7:48am by Andrzej »  

Back to top

IP Logged

Nimdas
YaBB Newcomer
*

Reply #10 - Nov 27th, 2007 at 2:30pm
Post Tools
Zostałeś - mialem na myśli jako "Ty" czyli Użytkowniku Wink
Jesli chodzi o tego typu odmiane albo uzywa sie wszedzie - "as/es" albo zostawia sie wg formy meskiej  Wink Wazne zeby bylo jednolicie wg mnie.

Co do bledu chyba nikt mi go nie zglaszal (moze malo PM'kuja ) ale widze ost. wypowiedz jfk cos wnosi.

Ja natomiast mialem problem z uprawnieniami do danego boardu - mianowicie podczas edycji boardu w menu administratora - jesli user ktory wykonywal te czynosci (np. z uprawnieniami admina) mial polski jezyk nie dalo sie zaznaczyc wszystkich grup uzytkownika. Zawsze ostatnia pozycja byla niezaznaczona przy sprawdzeniu po edycji mimo, ze zaznaczalem wszystkie uzywajac ctrl. Zmiana jezyka na czas edycji pomogla. Dotyczy to wersji 2.1. Jak nie edytujemy tego to w sumie wszystko swietnie dziala na polskim jezyku.

Back to top

IP Logged

Andrzej
YaBB Newcomer
*

Reply #11 - Nov 27th, 2007 at 4:26pm
Post Tools
Dla mnie ten post jfk niestety nic nie wnosi, gdyż on tam opisuje sytuację po upgradzie z wersji 2.1. U mnie błąd jest na całkiem nowej, czystej instalacji testowej (pewnie dlatego nie mam podobnego problemu z uprawnieniami co u Ciebie). No ale cóż, zobaczymy czy pojawi się u innych, jak nie to właściwie nie ma sprawy Smiley
Doraźnym rozwiązaniem jest ustawienie automatycznej wiadomości powitalnej od admina dla usera po rejestracji, z prośbą o odpowiedź. Gdy użytkownik wyśle odpowiedź (u mnie udawało się to)  outbox pojawia się w folderze Members i problem znika.
« Last Edit: Nov 27th, 2007 at 4:28pm by Andrzej »  

Back to top

IP Logged

Nimdas
YaBB Newcomer
*

Reply #12 - Nov 27th, 2007 at 4:57pm
Post Tools
Ja mam tylko jeden problem: okienko z wiadomoscia masowa - ze przyszla - tylko jak zaloguje sie na konto z upr. admina

juz sie nauczylem wciskac escape ale... Wink

na 2.1 tego nie mam, a wystepuje to na 2.2 CVS no i na oficjalnej dalej Wink tylko ze zadnego masowego PM nie ma Cheesy

Back to top

IP Logged

Andrzej
YaBB Newcomer
*

Reply #13 - Nov 27th, 2007 at 5:01pm
Post Tools
Hmm, może jakiś admin czy GM się u Ciebie bawi PMkami  Cheesy
Okienko u mnie wyskakuje, owszem, ale tylko gdy rzeczywiście są PM.
« Last Edit: Nov 27th, 2007 at 5:18pm by Andrzej »  

Back to top

IP Logged

Andrzej
YaBB Newcomer
*

poprawki
Reply #14 - Nov 28th, 2007 at 11:58am
Post Tools
W przygotowaniu wersja 002 pakietu z poprawkami. Poprawki są jak na razie kosmetyczne i do tej pory obejmują:

1. Omówione powyżej zmiany dla "odnowienia sesji" i "konserwacji" zamiast "prac technicznych.
2. Zmianę "gość" na "nieznajomy". Spowodowane jest to tym, że wyświetlanie "witaj gościu" implikowało użycie "gościu" na liście ostatnich postów boardu. Przy umożliwieniu postowania anonimom powstawała konstrukcja typu: "Autor: józek (gościu)" co daje efekt dość zabawny  Cheesy
3. Poprawiona stylistyka w zasubskrybowanych kanałach RSS.
4. Poprawiona składnia w informacjach dla admina o nowych oczekujących rejestracjach.
5. Poprawiona składnia w informacji o linkach i multimediach tylko dla zalogowanych.
6. Poprawka literówek w informacji dla użytkownika o niezaakceptowanym jeszcze koncie.

Na inne zgłoszenia czekam do niedzieli  Wink
W niedzielę wieczorem wklejam poprawioną wersję.
« Last Edit: Nov 28th, 2007 at 11:59am by Andrzej »  

Back to top

IP Logged

Page Index Toggle Pages: [1] 2 3 ... 6
Topic Tools